Kompleksowe renowacje placów zabaw

PL

Zaplecze techniczne

Wiedza i doświadczenie naszego zespołu w połączeniu z profesjonalnie wyposażonym zapleczem technicznym pozwala nam na podjęcie najbardziej skomplikowanych wyzwań  renowacyjno – remontowych.

Typowy zakres modernizacji  placu zabaw obejmuje:

  • Wykonanie, naprawa lub rozszerzenie  stref bezpieczeństwa pod urządzeniami,
  • likwidację zakleszczeń i pochwyceń w urządzeniach,
  • wymiana spróchniałych elementów drewnianych,
  • uzbrojenie zestawów drewnianych w metalowe kotwy,
  • renowacja powłok malarskich i impregnacja,
  • modernizacja przeplotni,
  • wymiana siedzisk (huśtawki, karuzele, kiwaki),
  • remont ogrodzeń i furtek,
  • uzupełnienie zaślepek na śrubach,
  • inne nietypowe zadania.

Posiadamy różnorodne pracownie i warsztaty dzięki którym jesteśmy w stanie podjąć się remontów urządzeń placów zabaw wykonanych w każdej  technologii zarówno  drewnianej jak i  metalowej.

Stolarnia – czy to drewno klejone, rdzeniowe czy bezrdzeniowe nasza stolarnia jest w stanie wykonać  każdy element drewnianego urządzenia zabawowego.  Przywracamy pełną sprawność drewnianym zestawom bez ingerowania w zmiany konstrukcyjne dzięki czemu oryginalny certyfikat zgodności z normą wydany przez producenta zachowuje swoją ważność.

Ślusarnia – bez względu na to czy chodzi o dorobienie nietypowych kotew czy wymianę przeplotni łańcuchowych wyposażenie naszej ślusarni pozwala na przygotowanie każdego elementu czy detalu pozwalającego przywrócić sprawność urządzeń metalowych. 

Specjalizujemy się w uzbrajanie urządzeń drewnianych zakopanych bezpośrednio w ziemi w kotwy stalowe ocynkowane, co znacznie wydłuża żywotność i użytkowanie tego typu urządzeń.

Lakiernia – renowacja powłok lakierniczych urządzeń  metalowych czy odnowienie i impregnacja elementów drewnianych stanowi podstawowy punkt renowacji każdego placu zabaw.  Stosowane przez nas materiały posiadają stosowne atesty Państwowego Zakładu Higieny i mogą być używane na publicznych placach zabaw.

Pracownia lin – jako jedni z niewielu na rynku placów zabaw przywracamy sprawność elementów linowych w urządzeniach zabawowych typowych i nietypowych.  Zwykle elementy linowe na placach zabaw stanowią największą atrakcję dla bawiących się dzieci a ich defekt stanowi poważne zagrożenie.   Stosowane przez nas liny stalowe w oplocie PE w kolorze czerwonym są odporne na dewastacje typu przecięcia a jednocześnie przyjemne w dotyku dla bawiących się dzieci.

Ploter CNC – pozwala na wycinanie dowolnych powtarzalnych kształtów w płytach HDPE oraz  sklejce.  Dzięki ploterowi jesteśmy w stanie odtworzyć dowolny kształt zamienianego elementu płaskiego typu panele, zaślepki, siedziska  itp.

Dział ogólno budowlany – pozwala na wszelkie renowacje placów zabaw w zakresie usług budowlanych jak wykonanie, powiększenie nawierzchnie bezpiecznej, ogrodzenia, nasadzenia, fundamentowanie, zakładanie krawężników itp.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY